ساعت :  0:18 GMT  /  تهران -  3:48
قدیمی ترین هتل جهان در ژاپن
قدیمی ترین هتل جهان در روستای هایاکاوا در ژاپن واقع شده است.این هتل شگفت انگیز ژاپنی ۱۳۱۱ سال است که پذیرای میهمانان خود می باشد. آن را به نام Nishiyama Onsen Keiunkan می شناسند و در سال ۷۰۵ بعد از میلاد مسیح ساخته شده است، بنابراین امسال جشن ۱۳۱۱ امین سالگرد افتتاح آن است. از روز تاسیس هتل تا بحال، جز برای تعمیرات و نوسازی هرگز بسته نبوده است و در تمام این مدت، برای ۵۲ نسل، مدیریت آن در دست یک خانواده و با یک نام بوده است.

سال ۱۹۹۸، آخرین باری بود که هتل بازسازی شد. با وجود آنکه فضای داخلی هتل به سبک سنتی ژاپن طراحی و چیدمان شده بود، اما مهمانان محل اقامت خود را، همان گونه که انتظار داشتند، به نوعی مدرن یافتند. هر چند در آنجا هیچ تلویزیون و یا دسترسی به اینترنتی وجود ندارد. بعد از همه ی اینها،شما در این هتل می توانید خستگی را از تن بیرون کنید و جوانی دوباره بدست آورید. جایی که شما می توانید به آرامش فکر برسید. استحمام در چشمه های آب گرم و و قدم زدن در امتداد مسیرهای کوه همگی به شما انرژی می بخشد و روحیه ی شما را جوان تر می سازد.

 

 

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

این عکس نمای بیرونی هتل و اطراف آن را نشان می دهد.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

وان های چوبی و بزرگ آب داغ که از چشمه های زیر زمینی تغذیه می شوند، نشانه و علامت تجاری این هتل هستند.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

این ساختمان در دره کوه واقع شده است، به طوری که از تمام پنجره ها میتوان به قله ی کوه نگاه کرد. در هنگام صرف صبحانه، منظره و چشم انداز فوق العاده ایست.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

منوی رستوران غذاهای سنتی ژاپنی را به شما ارائه می دهد.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

حرارت مرکزی هتل، توسط چشمه های آب گرم تأمین می شود، و همچنین تمام آب مورد استفاده در هتل نیز از آن تهیه می شود. این چشمه در قسمت ورودی هتل قرار دارد.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

یک وان دیگر نیز در داخل هتل وجود دارد.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

این هتل دارای ۳۵ اتاق است و همه ی اتاق ها به سبک سنتی ژاپنی مبله شده اند. هر کدام از این اتاق ها، زمانی را میزبان امپراتوران، جنگ سالاران، و یا سامورایی ها بوده اند.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن
این هتل دارای یک فضای خلوت و آرام ، به دور از فشار و شلوغی زندگی شهری و ماشینی است که برای مدیتیشن و ریلکس کردن مورد استفاده ی میهمانان هتل قرار می گیرد

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

برخی از اتاق ها دسترسی به استخر سنگی اختصاصی دارند، و کسانی که از شنا کردن خسته می شوند می توانند به سونا بروند.

قدیمی ترین هتل جهان ژاپن

از آنجاییکه این میزبانان واقعا به میهمانان خود توجه می کنند و مراقب آرامش و رفاه آن ها هستند، این هتل در تمامی این قرن ها گشوده بوده است و هرگز، به استثنای زمان هایی که بازسازی و تعمیر داشته است، هتل تعطیل نبوده است. آنها عاشق کار خود هستند، و به هتل خود که برای آن ها به منزله ی خانه شان است افتخار می کنند، و از اینکه بتوانند صلح و آرامش را به کسانی که به آن نیاز دارند هدیه کنند بسیار خوشحال هستند.

   1396/7/26 11:29

تعداد بازدید : 521
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
Share  
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت تامین ماشین آلات صنعتی پیام می باشد طراحی شده با داده ورزان